Ürün filtreleri Ürün filtreleri

Alpha ESS Lityum akü ve Enerji Depolama Çözümleri

Enerji Depolama Çözümleri
Temiz ve güvenilir enerji ile güçlendirilmiş bir gelecek içinUluslararası yetkililer tarafından onaylanan AlphaESS ürünleri, üstün ürün güvenliği ve güvenilirliği ile tanınmaktadır. Alpha Cloud akıllı filo yönetimi sağlar ve her sistem performansını 7/24 izler.
Pil ömrünü ve verimliliğini artırmak için en son algoritma ile EMS ve Alpha Cloud tarafından kontrol edilen gelişmiş anahtar lityum pil depolama sistemleri.
AlphaESS, hem konut hem de endüstriyel ve ticari düzeylerde şebeke içi, şebeke dışı ve mikro şebeke uygulamaları için özelleştirilmiş enerji depolama çözümleri sunar, bu da müşterilerin enerji bağımsızlığı ve çevresel sorumluluklar elde etmelerine yardımcı olur.
Konut enerji depolama çözümümüz, tek fazlı 3 kW, 5 kW ve üç fazlı 10 kW'ı kapsamaktadır, bu aralık ağırlıklı olarak PV öz tüketimi, yedek güç, yük kaydırma ve ev dışı uygulamalar için şebeke dışı çözümler için tasarlanmıştır.Ticari enerji depolama çözümlerimiz, 30kW - 300kW arasındadır. Talep yükü yönetimi, PV öz tüketimi ve yedekleme gücü, yakıt tasarrufu çözümleri, mikro şebeke ve şebeke dışı gibi birçok ticari uygulamayı kapsayan yüzlerce proje teslim ettik. seçenekler.