Ürün filtreleri Ürün filtreleri

Sunpower Güneş Paneli

Sunpower Güneş enerjisindeki bir sonraki büyük adıma hazır mısınız? SunPower® A Serisi, dünyanın ilk 400W güneş panelleri dahil olmak üzere çatınıza koyabileceğiniz en güçlü hücre ve en yüksek watt değerinde paneller sunar. Yaşam boyu tasarruflarınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, bunlar sizin için panellerdir.
Rekor kıran güç:Çatınızdaki daha az panelden her zamankinden daha fazla güç sağlayan, dünyanın ilk 400 watt'lık güneş panelleriyle kendi rekorunuzu kırın.
Maksimum üretim:Fabrikada entegre edilmiş mikro çeviriciler kaynakta üretimi arttırır ve A-Serisi panellerin piyasada satılan diğer tüm güneş enerjilerinden daha fazla metre kare başına daha fazla güç sağlamasına yardımcı olur.
Zarif tasarım:Çatınıza uyumlu bir şekilde uyum sağlamak için tasarlanmış olup, çeşitli mimari stilleri barındırabilen şık, premium bir estetik sunar.

İç huzur:Equinox ™ sistemi, sadece panelleri değil tüm sisteminizi kapsayan tek ev güneş garantisi ile desteklenmektedir. Bu, hangi şirkete güvenebileceğinizi asla düşünmek zorunda olmadığınız anlamına gelir. Performans, işçilik ve parçalar da dahil olmak üzere sizi 25 yıl boyunca ele aldık.