Ürün filtreleri Ürün filtreleri

Xupai Jel Akü

Yüksek kaliteli XUPAİ elektrikli araç aküleri markası olan yeni enerji ürünlerinin lider sağlayıcısı olan XUPAI Akü, yüksek teknoloji şirketlerinin araştırma, geliştirme, üretim, satış ve servis alanlarında uzmanlaşmıştır. XUPAI Aküler her zaman, yeni enerji ürünleri tedarikinde dünyanın lider konumunu koruyan kalite, bütünlük, hizmet ve gelişim felsefesini takip etti. XUPAI Akü, güç aküleri, akümülatörler ve UPS aküleri alanında ürün geliştirme ve üretim konusunda geniş deneyime sahiptir. Bu kadmiyum içermeyen yüksek teknoloji ile tank oluşumunda ustalaşan az sayıdaki üreticiden biridir. Tüm aküler, tank oluşturma teknolojisini kadmiyum ve arsenik içermez, çevre dostu ve çevre dostu kullanırlar. Bu, benzer ürün grupları arasında dünyanın önde gelen ürünüdür.

Özellikler ve Avantajlar
Türkiye'de TSE ve uluslararası CE kalite belgesine sahiptir.Yeni nesil tamamen kapalı, bakım gerektirmeyen bir jel türüdür (VRLA).Derin deşarj işlevine ve derin deşarj için yüksek sayıda çevrime sahiptir.Geniş bir sıcaklık aralığında çalışabilirler. -20 ° C ila +60 ° CÖzel alçak basınç emniyet valfleri ile donatılmıştır.Xupai pilleri birkaç döngüde tampon şarjı veya şarjı için uygundur (kullanım döngüsü)Oksijen rekombinasyonu ile çalıştığı için tamamen gaz sızdırmaz.İç direnç düşüktür (düşük kendiliğinden boşalma), raftaki bekleme süreleri oldukça düşüktür.Aküler herhangi bir yatay veya dikey konumda çalıştırılabilir. Ters çevrilmiş olsa bile, hiçbir asit sızıntısı olmaz.Kalsiyum alaşımlarından yapılmış özel kafesler uzun ömür ve yüksek performans sunar.Titreşime karşı dayanıklı, Kirlilik oluşturmaz, nano jel içeriği,Güneş sistemlerinde yaşam beklentisi 10 yıldır.Hava trafiğine uygun (IATA / ICAO Özel Hüküm A67)Kalite Belgeleri CE, ISO9001 ve ISO14001, JIS, DIN, IEC896-2, BS6290-4, Eurobat Rehberi, UL Uygunluğu (MH25860).

12v 20ah akü elektrikli bisiklet aküsü, 12 volt 20 amper elektrikli bisiklet akü fiyatı, 12 volt 40 amper elektrikli bisiklet aküsü, 12 volt 24 amper elektrikli bisiklet akü fiyatı, 12 volt 60 amper elektrikli bisiklet aküsü.