Ürün filtreleri Ürün filtreleri

Das Enerji Esnek Güneş Paneli

Avusturya Merkezli DAS Enerji, bir araştırma ve geliştirme merkezi ve yıllık 55 MWp üretim kapasitesine sahip fotovoltaik modüller için bir üretim tesisidir.

Merkezimiz Aşağı Avusturya, Wiener Neustadt'dadır. Burada, teknolojimiz araştırma ve geliştirme merkezimizde sürekli olarak geliştirilmektedir. Sahadaki fotovoltaik modüller için üretim kapasitesi yılda 75 megavattır. 2016 yılından bu yana, "Made in Austria" onaylı yüksek kaliteli fotovoltaik modüller, Wiener Neustadt lokasyonunda üretilmekte ve dünya çapında satılmaktadır. Fotovoltaik teknolojisindeki öncü çalışmalarımız 2010 yılında başladı. DAS Enerji genel müdürü Christian Dries ve ekibi, fiberglasla güçlendirilmiş plastiğe gömülü dünyanın ilk fotovoltaik modüllerini geliştirdi. Kullanılan malzemeler ve teknoloji havacılıktan ilham aldı. Bu, pazardaki en hafif fotovoltaik modüllerin üretilmesini mümkün kıldı ve bu da 25 yıldan fazla bir hizmet ömrünü garanti etti. Modüllerimizi boyut ve performans açısından müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlama imkanına ek olarak, Müşterilerimize her zaman en iyi fotovoltaik çözümleri sunabilmemiz için bizi motive eden şey ürünümüzün daha da geliştirilmesidir.

DAS Enerji, 72 hücreli yüksek performanslı modüle kadar her boyutta modül sağlar: camsız, çerçevesiz, esnek, ultra hafif, montajı kolay, güvenilir ve dayanıklı DAS Enerji ayrıca tekneler ve yatlar için zarif bir çözüm sunar. Güneş modüllerimiz hem tuz püskürtme korozyon testlerinde hem de dolu testlerinde en iyi sonuçları elde etti. DAS Enerji, her türden mobil ve esnek enerji çözümleri için kesinlikle mükemmel bir seçimdir. Teknelerde, çadırlarda, konteynerlerde, golf arabalarında ve diğer araçlarda güneş enerjisini kullanmak büyük bir zorluktur. DAS Enerji, estetik ve işlevselliği birleştirir: modüllerin boyutu, şekli ve rengi hemen hemen tüm konturlara ve yüzeylere uyarlanabilir.