Sungold Güneş Paneli

2008 yılından bu yana güneş panelleri üreticisi Shenzhen Sungold Solar Co, Ltd, biz 2WP-320WP, hafif, yarı esnek güneş panelleri, güneş panelleri, taşınabilir solar şarj cihazları ile başlayan, tüm güç seviyelerinde kristal mono / poli güneş panelleri lider üreticisi ve tedarikçisi CE / RoHS standartlarını karşılar ve yüksek verimli kristal güneş pillerinden oluşur.

12V 24V RV ve Deniz Güneş Panelleri için en nitelikli Çin ortağı olan Sungold Solar, Avrupa, Okyanusya ve Kuzey Amerika'daki birçok uluslararası markaya özel hizmetler sunmaya devam ediyor. Üretim deneyimimizden ve kalite kontrol sistemimizden kaynaklanan olası sorunları önleyerek birçok alanda yardımcı olabiliriz.
TEKNOLOJİShenzhen Eski Fotoelektrik Co, Ltd güneş pillerinin araştırılması ve geliştirilmesine adanmıştır. Biz profesyonel bir ekibe sahibiz, iyi bir servis ekibi, kaliteli güneş panelleri sağlamak. Ülke genelinde binlerce fotovoltaik modül kullanılmaktadır. En kaliteli güneş pilleri ve EVA, TPT Dünya Temizlik Enerjisi, temperli cam, sızdırmaz silikon vb. Kullanıyoruz. 9 yıl profesyonel kadro, kaliteyi sağlamak için ISO kalite sistemi standart belgelendirme.Sungold Solar Energy Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya, İngiltere, Danimarka, İsveç, Polonya, İtalya, Yunanistan, Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya, Kore, Hindistan, Güney Afrika vb. Yoldaydık, hiç durmadık ...

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor